طراحی وب سایت | خدمات سئو حرفه ای | بازاریابی اینترنتی

تعرفه خدمات سئو چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه سئو سایت و عوامل تاثیر گذار بر آن

از تعرفه خدمات سئو چگونه محاسبه می شود ؟زمانی که مشتریان به شرکت های خدمات سئو مراجعه می کنند اولین سوال بعد از انتخاب cms سایت خود این است که تعرفه خدمات سئو چقدر است؟ البته چون این افراد با فرآیند طراحی سایت و خدمات سئو آشنایی ندارند اینگونه تصور می کنند که قیمت سئو باید مقداری ثابت و مشخص داشته باشد.

در جواب این سوال یک جواب کلی وجود دارد و آن این است که: بستگی به نوع کلمه کلیدی شما و کارهایی که بر روی وب سایت شما باید انجام شود این قیمت متفاوت است.

در ادامه فاکتور  هایی که بر قیمت سئو و تعرفه خدمات سئو تاثیر گذار می باشد را شرح می دهیم.

تعرفه خدمات سئو

هرمشتری که برای طراحی سایت و خدمات سئو اقدام می کند دوست دارد که با صرفه جویی در هزینه نتیجه خوبی هم از سئو بگیرد, اما ما همیشه این جمله را به مشتریان خود می گوییم که با صرفه جویی در سئو شما چشم خود را بر مسائل هوشمندانه چون الگوریتم هایی گوگل , تکنیک های سئو  و مواردی از این قبیل می بندید این جمله را همیشه به خاطر داشته باشید، سئو با هزینه ترین تکنیک موثر برای اینکه کسب و کار شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد می باشد.

SEO ساده و آسان نیست. گوگل خودش وب سایت ها را بر اساس بیش از ۲۰۰ معیار رتبه بندی می کند و به طور مرتب الگوریتم را تا ۶۰۰ بار در یک سال آپدیت می کند.

بنابراین اگر  فردی  بدون نگاه به سایت شما و بدن هیچ بررسی قیمتی برای سئو  داده است باور نکنید شاید در ظاهر ایراد های چشم گیر سایت را برای شما رفع کند اما , SEO چیزی نیست که آن را به وب سایت خود وصل کنید و یا آن را بروی وب سایت خود نصب کنید. این عملیات یک بار نیست که بعد از انجام دادن آن بگویم سئو سایت تمام شد  SEO, خوب یک روند است. پژوهش و برنامه ریزی اجزای مهم آن می باشد.

به همین دلیل هیچ مشاور سئویی نمی تواند برآوردی  تخمینی یا قیمت “برای هر نوع  سایت”  بدون هیچ تحلیل و بررسی سایت را برای خدمات خود تعیین کند. همه چیز بستگی به اهداف شما، ماهیت کسب و کار شما، مخاطبان شما و موارد دیگر دارد. اما این را به یاد داشته باشید یک سئو خوب و پایدار برای سایت خود در نظر داشته باشید.

دلایل خوبی وجود دارد، چرا که به عنوان یک مشتری، نباید تنها  بر هزینه تمرکز کنید. بهتر است روی شاخص های کلیدی عملکرد (KPI) کسب و کار خود تمرکز کنید، مانند هزینه هر کسب و کار، سود هر فروش، نرخ تبدیل و دیگر موارد….

سرویس SEO ارزان ممکن است کمی پول نقد شما را ذخیره کند، اما شما نیز از آن  سود زیادی نخواهید داشت و به جای اینکه بتوانید از کسب و کارتان سودی دریافت کنید این ضرر پشت ضرر می باشد که برای شما می باشد.

تعرفه خدمات سئو

بنابراین ابتدا به سؤالات  زیر پاسخ دهید:

چرا شما در مورد سئو فکر می کنید؟

دیدگاه شما به سئو چیست؟

آیا شما به دنبال  سئو  هستید، زیرا هر کس آن را انجام می دهد، یا  به عنوان بخش بازاریابی می بنید ؟

یا شما در حال ایجاد یک استراتژی سئو برای افزایش رتبه بندی سایت خود ، و همراه با آن سود خود  می باشید؟

قبل از اینکه بخواهید سایت خود را سئو کنید ۳ نکته مهم و اساسی که باید بدانید را مطالعه کنید.

نکات تاثیر گذار بر قیمت تعرفه خدمات سئو

قیمت سئو سایت

# ۱: SEO مانند خرید یک خودرو است، قیمت شما با نیازهای شما مطابقت دارد.

شاید مشتریان شما باز هم قانع نشوند و برایشان کلمه “بستگی “ دارد  قابل هضم نباشد.برایشان یک مثال می زنیم قیمت خرید یک خودرو چقدر است.

پاسخی که در جواب به این سوال می گیریم جالب است بیشترآن هااین جواب را می دهند که :

۱-بستگی به مدلی که می خواهید دارد

۲-بستگی به این دارد چه نوع ماشینی میخواهیدشاسی بلند,دنده اتوماتیک و…..

۳-…

و در جواب همه این افراد یک کلمه بیشتر از همه شنیده می شود “بستگی دارد”

و حالا آنها متوجه این قضیه می شوند که چرا تعرفه خدمات سئو یک قیمت ثابت ندارد. خدمات سئو در قیمت بسته به آنچه شما از آن می خواهید متفاوت است. بهترین استراتژی سئو با ارزیابی نیازها و مشکلات مشتریان آینده شما آغاز می شود. پس از آن، SEO به عنوان یک آهنربا وارد مهم ترین قسمت کار  یعنی جذب ارتباطات از اقیانوس وسیعی از خوانندگان وب سایت بصورت آنلاین می شود.

راه اندازی وب سایت برای انجام این کار به طور موثر و به خوبی کار آسانی نیست. ساخت صفحاتی به نام   landing page  (صفحه فرود)می تواند باعث ایجاد ترافیک مناسب کاربران به سایت شما  شده  و آن ها را تبدیل به مشتری کنند.

سئو ارزان مانند شکار مقرون به صرفه است. شما ممکن است کمی پول را ذخیره کنید. اما شما زیاد نمیتوانید درآمد کسب کنید. راهکار ما در سئو حدس و گمان نیست که مشتری تجاری را تحت تأثیر قرار دهد. ابتدا تحقیق و تحلیلی انجام می شود، و اغلب اوقات جلسه ای با مشتریان برای جمع آوری تمام اطلاعات مرتبط در نظر گرفته می شود. در  سئو هیچ “کلید ” یا “استاندارد”  خاصی وجود ندارد. شما نمیتوانید آن را خریداری کنید، آن را نصب کنید و پشت سر بگذارید.

سئو به شکلی پویا و به طور مداوم در حال تکامل است. SEO نیز برای ثابت نگه داشتن چیزی نیست.  داستن این دید به  SEO به عنوان یک راه حل سریع برای کاهش فروش یا ترافیک سایت یک اشتباه بزرگ است. SEOخوب باید یک ROI (بازدهی سرمایه) بزرگ را تحویل دهد. این فقط در مورد رتبه بندی بالا و بیشتر ترافیک، کلیک و نمایش صفحه وب شما نیست. این  یعنی چگونه بازدید کننده به مشتری تبدیل شود.

مشاوره با یک متخصص سئو به شما کمک خواهد کرد:

۱- پیدا کردن  هدف، نیازها و مشکلات  کسب و کار خود و مشتریان شما.

۲- انتظارات شما از کسب و کار یا وب سایت  شما مشخص می شود.

۳-تصمیم برای انتخاب و ایجاد یک landing page (صفحه فرود) برای سایت که ترافیک بیشتری  برای سایت اتفاق بیفتد.

۴- کشف مناطق سودآور در سایت شما و تقویت آن

۵-قسمت های جذاب و جالب را برای سایت خود انتخاب کنید که بازدید کننده را به مشتری تبدیل کند.

۶-کاربر بعد از آمدن به سایت شما تجربه خوب و جالبی داشته باشد و این تجربه باعث بازگشت مجدد وی به سایت شما شود.

ایجاد تمام این عناصر برای سئو زمان زیادی می برد. اما سرمایه گذاری ارزشمند است، زیرا به شما بازده زیادی می دهد.

به همین دلیل است که به سئو هرگز نباید به عنوان یک هزینه نگاه کنید این یک سرمایه گذاری است.  هزینه ای که برای مدت طولانی پرداخت می شود .

 

# ۲: SEO مانند یک کوه یخ، عمدتا پنهان اما با تاثیر عظیم

گفته می شود ۹۰٪ از جرم کوه یخی زیر آب است، که از نظر پنهان است. SEO دقیقا همین است. در حالی که شما فقط می توانید رتبه برتر را در گوگل به عنوان تاثیر SEO خود ببینید، در حال حاضر ۱۰۰ عنصر غیر قابل مشاهده وجود دارد، همه در همکاری برای ارائه تاثیر جمعی  سئو هوشمند وجود دارد. مانند کوه یخ ، SEO  اگر درست ندارد خطرات جدی برای سایت ایجاد می کند.یکی از عوامل تاثیر گذار بر سئو که آن را نامناسب می کند استفده از کمپین های تبلیغاتی می باشد.

به طور عمده، این کمپین ها توسط آماتورها ساخته شدند. صاحبان کسب و کار به اشتباه تصور می کنند که هر یک از مشاوره های اینترنتی به اندازه کافی و خوب قادر به ” SEO” می باشند و این کار را به یک طراح یا توسعه دهنده وب می دهد. فقط به این دلیل که آنها در حال حاضر در دسترس هستند، برنامه نویسی یا طراحی سایت شما  هرچند حرفه ای هم باشند دلیل نمی شود که یک سئو کار حرفه ای باشند.

قیمت پکیج سئو

مثل این است که شما لوله کش خانه خود را به انجام سیم کشی وادار کنید، زیرا او در حال حاضر روی دیوار کار می کند!  طراحان وب سایت برای توسعه وب سایت شما عالی هستند. کارشناسان SEO اغلب در سئو و بهینه سازی سایت عالی هستند. گاهی اوقات بطور  شانسی (و یا حتی تصادفی)، شما ممکن است یک کسب و کار بزرگ با رتبه بندی جستجو بالا داشته باشید و جریان مداوم از ترافیک وارد سایت شما شوند. این “به اندازه خود خوب”  است اما با SEO، می تواند به خیلی بیشتر از این ها تبدیل شود. SEO به عنوان اینکه یکی از مقرون به صرفه ترین انواع بازاریابی است. شناخته شده است.

در عرصه آنلاین رقابتی امروز،  سئو دیگر نمی توانند به شکل یک کار دست دوم  تلقی شود. این یک کار بی اهمیت نیست که به یک دوست یا آشنا داده شود که می داند چگونه “آن را حل کند”!اولین چیزی که بعد از راه اندازی سایت باید بر آن تمرکز کنید سئو می باشد برای چیزی که گفتیم یک دلیل وجود دارد. هر کس در وب سایت شما از طریق صفحه اصلی وارد نخواهد شد.

موتورهای جستجو از شما نمی پرسند که کدام صفحاتی که شما می خواهید را در فهرست خود برای ایندکس شدن قرار دهند. جستجوی عمومی با کلمات کلیدی مهم در کسب و کار شما نقاط ورودی مختلف را به  وب سایت شما  مشخص می کنند. بسیاری از بازدیدکنندگان از طریق این نوع جستجو  وارد سایت شما خواهند شد.

دانستن اینکه چرا  آن ها به سایت شما آمده اند ، آنچه که آنها انتظار دارند را پیدا کنید و آنکه آنها به دنبال چه راه حلی برای سوال خود  هستند و یا آنها را چه چیزی  جذب می کند، اطلاعات مهمی است اگر شما توجه خود را برای به دست آوردن جواب این سوالات معطوف کنید می توانید  منافع خود را حفظ کنید و اعتماد آنها را افزایش دهید.

 

# ۳: SEO مانند یک سد است – باز گشت جریان رود و  حفظ ترافیک جریان ورودی

 

بهینه سازی وبسایت

سدها در سراسر رودخانه های بزرگ ذخیره آب وجود دارند. فکر کنید در مورد موتورهای جستجو مانند گوگل به عنوان سدهای بزرگ که بازدید کنندگان هدف شما را ذخیره می کنند و فهرست شما در SERPs (صفحات نتایج موتور جستجو ) به عنوان  حفره در سد است. سعی کنید این حفره ها را بیشتر کنید تا ترافیک زیادی به سمت سایت شما روانه شود این گام های کوچک، برای تغییرات اساسی  بزرگ – این یک دلیل بزرگ برای شروع بهینه سازی وب سایت شما در حال حاضر است.

اما بهینه سازی تنها با یک صفحه در وب سایت خود که فقط یک جریان ترافیک اضافی ارائه خواهد شد انجام نمی شود. اگر دروازه های سد را باز کردید چه اتفاقی می افتد؟

تحقیقات کلیدی نشان می دهد که بسیاری از جستجوها بر روی کلمات کلیدی عمومی مرتبط با کسب و کار و غیر مرتبط با نام تجاری انجام می شود. اینها توسط افرادی که هرگز در مورد شما  نشنیده اند استفاده می شود، آنها بر نیاز و مشکلات خود تمرکز می کنند و به طور فعال راه حل هایی را دنبال می کنند. این مانند “آب” پشت “سد” است که به شما می توانید از طریق سئو  کمک کند.

اگر شما ایده ایجاد حفره درون سد را دوست ندارید می توانید برای گرفتن ترافیک بیشتر برای سایت خود از piñata استفاده کنید.Piñata ( در فرهنگ اسپانیایی زبان ها که بیشتر در کشورهای مکزیک, ایالات متخده آمریکا,آمریکای لاتین ساکن هستند یک جعبه مقوایی به نام piñata داردند که درون آن شیرینی و شکلات جاسازی می کنند و به سقف می آویزند کودکان با چوب به این جعبه می زنند تا آن را بشکافند و شیرینی و شکلات برسر آنها بریزد و این کار موجب شادمانی آن ها می شود.)

SEO پادشاه آب نبات است! یک وب سایت بدون طراحی استراتژیک برنامه ریزی شده کمتر از آب نبات به چشم می آید. اگر همه این کارها بدون در نظر داشتن هزینه به خوبی انجام شود، مانند این بازی بچه ها نتیجه می دهد. عناصری غیر از این برای سئو مهم هستند.

شما باید از سئو به عنوان راهی برای تبدیل و جذب بازدیدکنندگان خود استفاده کنید. دانستن اینکه  هدفی پشت کلمات کلیدی باشد که منجر به بازدید بازدیدکنندگان از یک صفحه در سایت شود برای طراحی وب سایت شما ارزشمند خواهد بود.

اما اجازه ندهید طراح شما شروع به مشخص کردن سایت شما کند یا برنامه نویس شما شروع به صفحه بندی صفحات سایت شما کند قبل از اینکه یک استراتژی  سئو را نهایی کرده و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی خود را انجام دهید. شما ممکن است همه چیز را درست دریافت کنید.

استراتژی بازاریابی ورودی شما می تواند تمام پایگاهها – سئوهای سنگین، جستجوی اجتماعی، سئوهای محلی، بهینه سازی تلفن همراه را پوشش دهد و ممکن است با سایر بخشهای بازاریابی آنلاین و دیجیتال شما هماهنگ شود.

اما بدون تحقیق در باره کلمات  کلیدی مناسب، که همه اینها را در بر میگیرد، شما فقط یک ساختار فوق العاده خواهید ساخت. که هوشمند و یا موثر نیست. کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی طولانی عمیق با ادغام آنها با اصطلاحات محلی مانند شهرها، نام مکان و موارد دیگر اهمیت پیدا می کنند. رشد جستجوی تلفن همراه و افزایش آگاهی و تجربه کاربران موتور جستجو به طور کلی این روند را تقویت خواهد کرد.

حالا هنگامی که شما می دانید که موتور های جستجو مفهوم را درک می کنند باید کلمات کلیدی دقیق و ترکیباتی  را که استفاده می شود را شناسایی کنید  و در صفحه های سایت خود قرار دهید این کار تفاوت بین٪ ۱ تا٪ ۲۰ نرخ تبدیل بازدید کننده به مشتری  را ایجاد می کند. آیا فکر می کنید این کار برای انجام ب هر صفحه سریع و آسان است؟ قطعا نه!

اگر شما یک وب سایت گسترده تجارت الکترونیک با هزاران محصول برای فروش  و داشتن خریداران بالقوه با کاملا (یا حداقل کمی) سلیقه ها و نیازهای مختلف  داشته باشید.

بهینه سازی سایت شما برای هر یک از آنها مهم است. متن در سایت شما، ظاهر بصری، محصولات و خدماتی که به آنها ارائه می دهید، همه اینها باید در مفهوم “راه حل ایده آل” باشند که بازدید کننده شما در ذهن داشته باشد. اگر محصولاتی که برای فروش می گذارید نیازهای روزمره فردی منحصر به فرد  باشد، فروش خود را افزایش خواهید داد.

حال با خواندن این مقاله و این نکات متوجه اتفاقاتی که در فرآیند سئو  می افتد می شوید و جواب این سوال که تعرفه خدمات سئو  چقدر است را می دانید!!طراحی سایت | طراحی وب سایت