طراحی وب سایت | خدمات سئو حرفه ای | بازاریابی اینترنتی

خدمات سئو حرفه ای

خدمات سئو

خدمات سئو

خدمات سئو یا سئو سایت را وقتی در موتور جستجو گوگل جستجو کنید سایت های زیادی در نتایج گوگل دیده می شود.شاید بپرسید که کدامیک از این شرکت های seo  انتخاب خوبی هستند. در مقاله ای که به این نام برای شما نوشته ایم می توانید معیارهای مهم در این زمینه را مطالعه کنید.

چرا شما به خدمات سئو نیاز دارید؟

ساخت یک معماری قوی برای سایت و ارائه فرآیند یا فعالیت دقیق سایت تعیین کننده موارد زیر می باشد:

 • موقعیت کنونی سایت
 •  برنامه ریزی برای بدست آوردن جایگاه بالاتر
 •  پیگیری مسیر به موتورهای جستجو

همه این موارد کمک خواهد کرد تا سایت شما  به سرعت و به آسانی ایندکس کنند.

مهمتر از آن، بازدید کننده با داشتن یک تجربه خوب با استفاده از سایت تشویق خواهد شد که دوباره به سایت شما مراجعه کند. هنگامی که بازدید کننده به سایت شما می آید ترافیک زیادی از طریق موتور های جستجو به سایت شما فرستاده می شود.

دو عملکرد مهم موتور های جستجو در بهینه سازی سئو سایت چیست؟

موتورهای جستجو دارای دو عملکرد عمده می باشند:

 1. خزیدن و ساختن یک فهرستاز سایت هایی که به آن ها سر زده اند.
 2. ارائه فهرست  کلمه کلیدی جستجو شده توسط کاربران با فهرست رتبه بندی وب سایت هایی که جستجو کرده اند.

جهان وب را به عنوان یک شبکه متوقف شده در یک سیستم مترو بزرگ در شهر تصور کنید. هر توقف یک سند منحصر به فرد  می باشد

موتورهای جستجو نیاز به یک راه برای خزیدن در کل شهر و پیدا کردن تمام مسرهای توقف در طول مسیر دارند، بنابراین آنها از بهترین مسیر موجود در لینک استفاده می کنند.ساختار پیوند وب به همه صفحات با هم مرتبط می شود.

seo

کمک به خدمات سئو  با لینک هایی موجود در سایت

لینک هایی که در سایت خود قرار می دهیم چه کمکی به موتور های جستجو می کنند؟

لینک اجازه می دهد ربات خودکار از موتورهای جستجو ، به نام “خزنده” یا “عنکبوت” برای رسیدن به میلیاردها اسناد پیوسته در وب جستجو کند.هنگامی که موتورها این صفحات را پیدا می کنند، کد آنها را رمزگشایی می کنند و کلمات کلیدی انتخاب شده را در پایگاه داده های عظیم ذخیره می کنند . زمانی که برای پرس و جو جستجو  این کلمه کلیدی مورد نیاز است، به آن ها رجوع می کنند.

برای انجام این کار فوق العاده مهم  میلیاردها صفحه که می توان در یک ثانیه از آنها دسترسی پیدا کرد استفاده شد. شرکت های موتور جستجو پایگاه های داده ای در سراسر جهان برای این صفحه ها ایجاد کرده اند.

این پایگاه های داده انحصاری, دارای هزاران ماشین با حجم بسیار زیاد اطلاعات با سرعت بالا می باشند. وقتی یک شخص در هر یک از موتورهای اصلی جستجو می کند، آنها تقاضای نتایج را بلافاصله می دهند .

seo-content for web

 

موتورهای جستجو ماشین های پاسخ هستند. هنگامی که یک فرد جستجوی آنلاین را انجام می دهد، موتور جستجو یک دسته از میلیاردها اسناد را مرتب می کند و دو  نتیجه زیر را انجام می دهد:

 • تنها نتایجی را که برای پرس و جو جستجوگر مرتبط است یا مفید است، باز می گرداند.
 •  این نتایج را با توجه به محبوبیت وب سایت های خدمات به اطلاعات رتبه بندی می کند.

این هم اهمیت و محبوبیت است که این فرآیند به نفع جستجوگرها است. با این کار بهترین سایت مرتبط برای نتیجه مورد نظر کاربر را به لینک های بالاتر  میاورند.

چرا وب سایت من به SEO نیاز دارد؟

اکثر ترافیک وب توسط موتورهای جستجو از طریق، گوگل، بینگ و یاهو هدایت می شود. اگر چه رسانه های اجتماعی و سایر انواع ترافیک می توانند بازدید را برای وب سایت شما ایجاد کنند. موتورهای جستجو، روش اصلی برای هدایت اکثر کاربران اینترنت هستند.

manufacturer-search-engine-optimization

 

موتورهای جستجو  از این نظر منحصر به فرد هستند که در آنها ترافیکی هدفمند فراهم می شود که در آن کاربران به دنبال چیزی هستند که شما پیشنهاد می کنید. موتورهای جستجو جاده هایی هستند که این اتفاق می افتد.

اگر موتورهای جستجو سایت شما را پیدا نکنند یا محتوای شما را به پایگاه های داده خود اضافه نکنند، شما فرصت های باور نکردنی برای هدایت ترافیک به سایت خود را از دست می دهید.

چرا موتور های جستجو نمی توانند بدون سئو سایت را تشخیص دهند؟

 • موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما هنوز هم نیاز به کمک دارند تا بتوانند هوشمند تر عمل کنند. موتورهای اصلی همواره تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را برای ردیابی وب عمیق تر و نتایج بهتر را برای کاربران به ارمغان بیاورند تا آن ها به نتایج بهتری برسند.

 

 • در حالی که SEO  مناسب می تواند هزاران نفر از بازدید کنندگان  سایت شما را افزایش دهد و توجه بیشتری را به خود جلب کند، حرکت اشتباه می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی پنهان و یا دفن کند،  و بازدید آن را به شدت کاهش  دهد.

 

 • علاوه بر ایجاد محتوای در دسترس برای موتورهای جستجو همچنین، SEO به ارتقاء رتبه بندی سایت کمک می کند تا محتوا در جای مناسبی قرار بگیرد که جستجوگران آن را راحت تر پیدا کنند.
  اینترنت به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به شکل رقابتی است، و آن دسته از شرکت هایی که انجام سئو را در نظر می گیرند، در کسب بازدید کنندگان و مشتریان مورد نظر موفق تر هستند.

تعرفه خدمات سئو چگونه محاسبه می شود؟

حال اگر تصمیم گرفته اید سایت خود را به یک شرکت خدمات سئو بسپارید شاید از خود بپرسید تعرفه خدمات سئو چقدر است؟این رابدانید شرکت های seo موفق هیچ وقت بدون دیدن سایت شما و بدون آنالیز کردن آن به شما نباید قیمت بدهند.آنها باید بدانند شما با چه کلمه کلیدی می خواهید سایت خود را جزو نتایج برتر گوگل بیاورید.

محتوای خوب فاکتور مهم برای سئو

خدمات سئو

 

گوگل اعلام کرده است که “محتوا” یکی از سه عامل رتبه بندی برتر  برای سئو از نظر وی می باشد ، اما چه چیزی باعث می شود که محتوا  برای SEO خوب باشد؟Colette Nate Dame خطوطی را مشخص می کند که چه چیزی باعث کیفیت SEO محتوا می شود.

بازاریابی محتوا یک رسانه موثر برای سئو

درست همانطور که چرخ ها بدون موتور شما  را به جایی نمی رسانند، محتوا بدون استراتژی SEO نمی تواند در بازار دیجیتال موفق شود. و درست مثل موتور بدون چرخ، SEO بدون محتوا یک دستگاه  بدون برق است که به هیچ جایی نمی رسد. در ادامه یک راهنمای جامع برای ایجاد “با کیفیت بالا” محتوای برای موتور های جستجو  برای شما قرار دادیم که شما را به خواندن آن دعوت می کنیم.

موتورهای جستجو برای سنجیدن کیفیت محتوای بالا از چک لیستی استفاده می کنند که هرگز کسی نمی داند در آن چک لیست چه آیتم هایی وجود دارد.

قدم اول:انتخاب استراتژی مناسب برای سئو کردن محتوا

بسیاری از بازاریابان محتوا هنوز منتظرند که موتور های جستجو اهمیت به محتوا را پایان دهند و به آن ها به دید یک ابزار تبلیغاتی نگاه می کنند.این افراد با قرار دادن محتوایی با چند کلمه کلیدی و لینک سعی می کنند از موتور های جستجو  استفاده کنند.

اما یک استراتژی بازاریابی محتوای موثر باید در قبال کلمات کلیدی و هدفمند برای جذب کاربر شروع شود.هنگامی که شما بدانید مخاطبین شما چه سوالی دارند و به دنبال چه محتوایی می گردنند,می توانید یک استراتژی برای محتوای خود طراحی کنید و آن ها را به سمتی که میخواهند سوق دهید.

محتوای  با کیفیت در سئو چه ویژگی دارد؟

۱-به زبان مخاطب نوشته شده است

محتوای خوبی محتوایی است که به زبان کاربر نوشته شده است و درک آن برای مخاطب راحت باشد و می تواند به راحتی موضوع را درک کند.

۲-در برداشتن اطلاعات مورد نیاز کاربر

محتوای با کیفیت محتوایی است که به کاربر کمک می کند اطلاعات مورد نیاز خود را درباره موضوع خاص بدست بیاورد.این گونه از محتوا ها حداقل ۱۰۰۰ کلمه می باشند.

۳-جذاب بودن محتوا

محتوای باکیفیت دارای ویژگی جذب کار می باشد.وقتی شما بدانید که خوانندگان و مخاطبین شما چه چیز می خواهند و محتوای خود را بصورت جذاب بنویسید آن ها به ادامه همراهی با خود تر غیب می کنید.

intersting content

محتوای خوب چگونه طرح ریزی می شود

UX-1(User experience design) در سئو خیلی تاثیر گذار می باشد.UX یا همان تجربه کار می باشد . وقتی محتوای شما به گونه ای باشد که مخاطب را به چالش بکشد و  ذهن وی را درگیر کند. این نوع مطلب موجب می شود که کاربر با آن ارتباط برقرار کند . مطلب خوب به اشتراک گذاشته می شود. از ساختار کلی تا جزئیات طرح، اطمینان حاصل کنید که محتوای خوبی را طراحی می کنید. طرح خوب برای محتوا ویژگی های زیر را دارا می باشد:

 • ساده و قابل فهم
 • واقعی
 •   معتبر
 • جذاب
 • الهام بخش
 • آموزشی
 • مرتبط
 • کامل
 • کاربردی
 •  منحصر به فرد (در ارزش، نه فقط در محتوا)
 • چالش بر انگیز

و همانطور که شما همچنان به طراحی محتوا ادامه می دهید، توجه مخاطبان خود را به خود جلب کنید.شما برای مردم می نویسید، بنابراین موتورهای جستجو نیز شمارا پیدا می کنند.

نکات مهم در سئو

 

این نکته های مهم را در نظر داشته باشید:

 • برای مخاطبان خود، نه همسالان خود بنویسید. اطمینان حاصل کنید که زبان نه خیلی ساده و نه پر از اصطلاحات مخصوص یک صنف صنعت است.

 

 • متن را به گونه ای بنویسید که قابل اشتراک گذاری باشد.برای اینکه بدانید قابل اشتراک گذاری هست خود را جای کاربر بگذارید و ببینید اگر شما بودید این مطلب را به اشتراک می گذاشتید؟دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید که در انتهای متن خود بگذارید.

 

 • آیا کاربران به راحتی می توانند متن شما را  بخوانند. با استفاده از پاراگراف ها، متن ها، متن های پررنگ، نقاط تاکیدی ، لیست های شماره دار، نقل قول ها و غیره، متن را به راحتی برای  چشم ها آسان کرده و سریع به سرعت بخوانند و درک کنند.

 

 • از عناوین برجسته و H1 ها استفاده کنید. ایجاد عناوین قابل اعتماد و عملی که کلمات کلیدی را به صورت استراتژیک و به طور طبیعی استفاده می کنند.

 

 • صفحه های رقیبان خود را آنالایز و بررسی کنید.درمورد کلمه کلیدی شما ببینید چگونه نوشته شده اند. ببینید متن شما بهتر است یا رقیبان شما.

موتورهای جستجو چگونه ارتباط و محبوبیت را تعیین می کنند؟

در یک موتور جستجو، ارتباط به معنای بیش از یافتن یک صفحه با کلمات مناسب است. در روزهای اولیه وب، موتورهای جستجو به مراتب بیشتر از این گام ساده نبودند و نتایج جستجو با ارزش محدود بود.

در طول سالها، مهندسان هوشمند روشهای بهتری برای مطابقت نتایج با پرس و جوهای جستجوگرها را طراحی کرده اند. امروزه صدها عامل موثر بر ارتباط هستند.

موتورهای جستجو معمولا فرض می کنند که محبوب ترین سایت، صفحه یا سند،صفحه ای است که اطلاعاتی ارزشمندتر در آن قرار داشته باشد. این فرضیه نسبت به رضایت کاربر با نتایج جستجو نسبتا موفق بوده است.

محبوبیت و ارتباطات به صورت دستی مشخص نیست. در عوض، موتورها از معادلات ریاضی (الگوریتم) برای مرتب سازی صفحه های با ارزش از صفحه های کم یا بی ارزش استفاده می کنند و سپس صفحه های با ارزش را به ترتیب کیفیت (محبوبیت) رتبه بندی می کنند.

این الگوریتم ها اغلب شامل صدها متغیر هستند.برای اینکه بتوانید در زمان مناسب بهترین نتیجه را بگیرید بهتر است سئو سایت خود را به یک تیم حرفه ای خدمات سئو بسپارید.شخص یا شرکتی که به این الگوریتم ها بخوبی مسلط باشد تا وقت و هزینه شما هدر نرود.

قسمت اول

ویژگی های یک استراتژی موفقیت آمیز در SEO( خدمات سئو )

مزایای ایجاد یک استراتژی موفقیت آمیز برای SEO، نتایجی را به دست می آورد و پتانسیل کسب و کار شما را به حداکثر می رساند، می توان این گونه بیان کرد که بهینه سازی موتورهای جستجو در فرآیند دستیابی به مشتریان آنلاین امروزه تبدیل به یک ضرورت شده است.

سئو به شما کمک می کند با افزایش ترافیک برای سایت ، مشتری های جدیدی برای سایت خود پیدا کنید ، که این امر منجر به تولید محصول و درنهایت افزایش فروش می شود.

با این حال، هر استراتژی سئو، می تواند به شما در دستیابی به این اهداف کمک کند. از آنجا که رویکردهای مختلف بر جنبه های مختلف کسب و کار به شما کمک می کند.

اگر بر روی این استراتژی ها تمرکز کنید، می توانید نتایج مختلفی را انتظار داشته باشید.ما در این مقاله و چند مقاله بعدی به شما در این  زمینه کمک خواهیم کرد.

خدمات سئو

۱-واقع بین بودن

ویژگی اصلی یک استراتژی موفقیت آمیز ( خدمات سئو )SEO یا هر استراتژی دیگری برای آن، دید واقع بینانه است. این بدان معنی است که استراتژی بر مبنای ارزیابی و پیش بینی واقع بینانه، دو اقدام که باید در هسته هر استراتژی باشد صورت میگیرد.اولا، به عنوان روش تحلیل وضعیت فعلی و تعیین دو قسمت نکات مثبت و منفی وضعیت، ارزیابی می کنیم.فکر کردن در مورد آنچه شما دارید و آنچه که می توانید با آن انجام دهید، رویکردی است که باید در هنگام ایجاد استراتژی در سئو انجام دهید.

در اینجا چند مورد از موارد را در نظر می گیریم که در مورد یک جنبه واقع گرایانه از استراتژی سئو ( خدمات سئو ) به شما کمک می کند

الف-وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید

این فرآیند باید شامل موارد زیر باشد:

کلمات کلیدی را تعیین کنید و عملکرد این کلمات کلیدی را برای وب سایت خود بررسی کنید.
تعیین موقعیت وب سایت شما در نتایج موتور جستجو
رتبه بندی وب سایت خود را به رقبا مقایسه کنید.

seo-content

 

ب-قرار دادن برخی از اعداد در استراتژی سئوخدمات سئو )

اعداد همیشه یک ابزار خوب برای استفاده در استراتژی ها هستند که به شما کمک می کند مقادیر را مقایسه کنید:

 • بازدید ماهانه وب سایت
 • تعداد بازدید کنندگان
 • میانگین زمان ماندن در سایت
 • میزان گشت و گذار
 • نرخ تبدیل

ج-لیست امکانات موجود

فهرستی از همه مواردی که در اختیار شما قرار داده شده که مربوط به بهینه سازی موتور جستجو است تهیه کنید.

در اینجا چند مورد نام برده می شود:

 • سایت اینترنتی
 • وبلاگ
 • کتابهای الکترونیکی
 • گرافیک
 • لیست ایمیل

هنگامی که همه چیز را لیست کرده اید و در کنار هم قرار داده اید، می دانید که چگونه می توانید از این امکانات استفاده کنید و اهداف واقع بینانه ای را که می توانید با استفاده از عناصر ذکر شده در بالا به دست آورید را مشخص کنید.

ایجاد اهداف واقع بینانه مهم است، زیرا این امر ارزیابی قابل اعتمادی از استراتژی را امکان پذیر می سازد و همچنین احتمال  رسیدن به آن ها بیشتر می شود.بدیهی است که این امر به موفقیت استراتژی شما کمک می کند و به شما این امکان را می دهد که کسب و کارتان را از طریق این نوع بازاریابی آنلاین بهبود بخشید.

قسمت دوم – ویژگی های یک استراتژی موفقیت آمیز در SEO

شرح خدمات سئو

تحلیل و برسی ساختار سایت
اصلاح مطالب سایت
اصلاح عنوان و توضیحات سایت
درج و بهبود کلمات کلیدی سایت
درج ابزار های تحلیل بازدید
اضافه کردن نقشه
معرفی وب سایت به موتور های جستجو
بالابردن تعداد بازدید بر اساس پیوند های سایت
اضافه کردن صفحات اجتماعی سایت

جهت مشاوره تماس بگیرید


خدمات سئو

خدمات سئو