جهان سایت

طراحی وب سایت | خدمات سئو حرفه ای | بازاریابی اینترنتی

خدمات سئو حرفه ای

خدمات سئو

خدمات سئو

چرا شما به SEO(خدمات سئو) نیاز دارید؟

ساخت یک معماری قوی سایت و ارائه فرآیند یا فعالیت دقیق تعیین موقعیت و برنامه ریزی و پیگیری مسیر به موتورهای جستجو کمک خواهد کرد تا سایت شما را به سرعت و به آسانی ایندکس کنند.مهمتر از آن، بازدید کننده با داشتن یک تجربه خوب با استفاده از سایت شما تشویق خواهد شد که دوباره به سایت شما مراجعه کند . هنگامی که بازدید کننده به سایت شما می آید ترافیک زیادی از طریق موتور های جستجو به سایت شما فرستاده می شود.

موتورهای جستجو دارای دو عملکرد عمده می باشند: خزیدن و ساختن یک فهرست و ارائه فهرست کاربران با فهرست رتبه بندی وب سایت هایی که جستجو کرده اند.جهان وب را به عنوان یک شبکه متوقف شده در یک سیستم مترو بزرگ در شهر تصور کنید. هر توقف یک سند منحصر به فرد (معمولا یک صفحه وب است، اما گاهی اوقات یک PDF، JPG یا دیگر فایل). موتورهای جستجو نیاز به یک راه برای خزیدن کل شهر و پیدا کردن تمام توقف در طول مسیر دارند، بنابراین آنها از بهترین مسیر موجود در لینک استفاده می کنند.ساختار پیوند وب به همه صفحات با هم مرتبط می شود.

لینک اجازه می دهد ربات خودکار از موتورهای جستجو ، به نام “خزنده” یا “عنکبوت” برای رسیدن به میلیاردها اسناد پیوسته در وب جستجو کند.هنگامی که موتورها این صفحات را پیدا می کنند، کد آنها را از آنها رمزگشایی می کنند و قطعات انتخاب شده را در پایگاه داده های عظیم ذخیره می کنند تا زمانی که برای پرس و جو جستجو مورد نیاز است، به آن ها رجوع می کنند. برای انجام این کار فوق العاده از قرار گیری میلیاردها صفحه که می توان در یک ثانیه از آنها دسترسی پیدا کرد، شرکت های موتور جستجو پایگاه های داده ای در سراسر جهان ساخته اند.این پایگاه های داده انحصاری دارای هزاران ماشین با حجم بسیار زیاد اطلاعات با سرعت بالا می باشند. وقتی یک شخص در هر یک از موتورهای اصلی جستجو می کند، آنها تقاضای نتایج را بلافاصله می دهند .

موتورهای جستجو ماشین های پاسخ هستند. هنگامی که یک فرد جستجوی آنلاین را انجام می دهد، موتور جستجو یک دسته از میلیاردها اسناد را مرتب می کند و دو چیز را انجام می دهد: اول، تنها نتایجی را که برای پرس و جو جستجوگر مرتبط است یا مفید است، باز می گرداند. دوم، این نتایج را با توجه به محبوبیت وب سایت های خدمات به اطلاعات رتبه بندی می کند. این هم اهمیت و محبوبیت است که این فرآیند به نفع جستجوگرها است.

خدمات سئو

موتورهای جستجو چگونه ارتباط و محبوبیت را تعیین می کنند؟

در یک موتور جستجو، ارتباط به معنای بیش از یافتن یک صفحه با کلمات مناسب است. در روزهای اولیه وب، موتورهای جستجو به مراتب بیشتر از این گام ساده نبودند و نتایج جستجو با ارزش محدود بود. در طول سالها، مهندسان هوشمند روشهای بهتری برای مطابقت نتایج با پرس و جوهای جستجوگرها را طراحی کرده اند. امروزه صدها عامل موثر بر ارتباط هستند.

موتورهای جستجو معمولا فرض می کنند که محبوب ترین سایت، صفحه یا سند،صفحه ای است که اطلاعاتی ارزشمندتر در آن قرار داشته باشد. این فرضیه نسبت به رضایت کاربر با نتایج جستجو نسبتا موفق بوده است.

محبوبیت و ارتباطات به صورت دستی مشخص نیست. در عوض، موتورها از معادلات ریاضی (الگوریتم) برای مرتب سازی صفح های با ارزش از صفحه های کم یا بی ارزش استفاده می کنند و سپس صفحه های با ارزش را به ترتیب کیفیت (محبوبیت) رتبه بندی می کنند. این الگوریتم ها اغلب شامل صدها متغیر هستند.برای اینکه بتوانید در زمان مناسب بهترین نتیجه را بگیرید بهتر است سئو سایت خود را به یک تیم حرفه ای خدمات سئو بسپارید.شخص یا شرکتی که به این الگوریتم ها بخوبی مسلط باشد تا وقت و هزینه شما هدر نرود.

قسمت اول

ویژگی های یک استراتژی موفقیت آمیز در SEO(خدمات سئو)

مزایای ایجاد یک استراتژی موفقیت آمیز برای SEO، نتایجی را به دست می آورد و پتانسیل کسب و کار شما را به حداکثر می رساند، می توان این گونه بیان کرد که بهینه سازی موتورهای جستجو در فرآیند دستیابی به مشتریان آنلاین امروزه تبدیل به یک ضرورت شده است. سئو به شما کمک می کند با افزایش ترافیک برای سایت ، مشتری های جدیدی برای سایت خود پیدا کنید ، که این امر منجر به تولید محصول و درنهایت افزایش فروش می شود. با این حال، هر استراتژی سئو، می تواند به شما در دستیابی به این اهداف کمک کند. از آنجا که رویکردهای مختلف بر جنبه های مختلف کسب و کار به شما کمک می کند پس اگر بر روی این استراتژی ها تمرکز کنید، می توانید نتایج مختلفی را انتظار داشته باشید.ما در این مقاله و چند مقاله بعدی به شما در این  زمینه کمک خواهیم کرد.

خدمات سئو

۱-واقع بین بودن

ویژگی اصلی یک استراتژی موفقیت آمیز (خدمات سئو)SEO یا هر استراتژی دیگری برای آن، دید واقع بینانه است. این بدان معنی است که استراتژی بر مبنای ارزیابی و پیش بینی واقع بینانه، دو اقدام که باید در هسته هر استراتژی باشد صورت میگیرد.اولا، به عنوان روش تحلیل وضعیت فعلی و تعیین دو قسمت نکات مثبت و منفی وضعیت، ارزیابی می کنیم.فکر کردن در مورد آنچه شما دارید و آنچه که می توانید با آن انجام دهید، رویکردی است که باید در هنگام ایجاد استراتژی در سئو انجام دهید.

در اینجا چند مورد از موارد را در نظر می گیریم که در مورد یک جنبه واقع گرایانه از استراتژی سئو (خدمات سئو) به شما کمک می کند

الف-وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید

این فرآیند باید شامل موارد زیر باشد:

کلمات کلیدی را تعیین کنید و عملکرد این کلمات کلیدی را برای وب سایت خود بررسی کنید.
تعیین موقعیت وب سایت شما در نتایج موتور جستجو
رتبه بندی وب سایت خود را به رقبا مقایسه کنید.

ب-قرار دادن برخی از اعداد در استراتژی سئو(خدمات سئو)

اعداد همیشه یک ابزار خوب برای استفاده در استراتژی ها هستند که به شما کمک می کند مقادیر را مقایسه کنید:

  • بازدید ماهانه وب سایت
  • تعداد بازدید کنندگان
  • میانگین زمان ماندن در سایت
  • میزان گشت و گذار
  • نرخ تبدیل

ج-لیست امکانات موجود

فهرستی از همه مواردی که در اختیار شما قرار داده شده که مربوط به بهینه سازی موتور جستجو است تهیه کنید.

در اینجا چند مورد نام برده می شود:

  • سایت اینترنتی
  • وبلاگ
  • کتابهای الکترونیکی
  • گرافیک
  • لیست ایمیل

هنگامی که همه چیز را لیست کرده اید و در کنار هم قرار داده اید، می دانید که چگونه می توانید از این امکانات استفاده کنید و اهداف واقع بینانه ای را که می توانید با استفاده از عناصر ذکر شده در بالا به دست آورید را مشخص کنید.ایجاد اهداف واقع بینانه مهم است، زیرا این امر ارزیابی قابل اعتمادی از استراتژی را امکان پذیر می سازد و همچنین احتمال  رسیدن به آن ها بیشتر می شود.بدیهی است که این امر به موفقیت استراتژی شما کمک می کند و به شما این امکان را می دهد که کسب و کارتان را از طریق این نوع بازاریابی آنلاین بهبود بخشید.

قسمت دوم –ویژگی های یک استراتژی موفقیت آمیز در SEO

شرح خدمات سئو

تحلیل و برسی ساختار سایت
اصلاح مطالب سایت
اصلاح عنوان و توضیحات سایت
درج و بهبود کلمات کلیدی سایت
درج ابزار های تحلیل بازدید
اضافه کردن نقشه
معرفی وب سایت به موتور های جستجو
بالابردن تعداد بازدید بر اساس پیوند های سایت
اضافه کردن صفحات اجتماعی سایت

جهت مشاوره تماس بگیرید