طراحی وب سایت | خدمات سئو حرفه ای | بازاریابی اینترنتی

قسمت دوم -ویژگی های یک استراتژی موفقیت آمیز در SEO

خدمات سئو

خدمات سئو

قسمت  دوم

ویژگی های یک استراتژی موفقیت آمیز در SEO(خدمات سئو)

در ادامه استراتژی های موفق و ویژگی هایی که آن در مقاله قبلی  اولین گام آن که داشتن یک دید واقع بینانه است را برای شما بصورت مفصل شرح دادیم در ادامه گام های بعدی و مهم را برای شما شرح می دهیم

گام دوم –هدف محور بودن

شما باید برای استارتژی خود یک هدف داشته باشید و بدانید چه میخواهید,بدون دانستن آنچه که شما از سئو کردن سایت خود چه میخواهید انجام دهید، نمی توانید هیچ راهی برای ایجاد یک استراتژی موفق وجود ندارد. اگر اهداف استراتژی و اهداف مورد نظرتان را ندانید، چگونه می توانید موفقیت را ارزیابی کنید؟

کار به سمت یک هدف خاص و تلاش برای رسیدن به یک هدف خاص، به شما کمک خواهد کرد که با انگیزه تر و راحت تر هنگام انتخاب روش ها، استفاده از ابزارهای مختلف، به بررسی مطالعات موردی برای پیدا کردن یک راه حل بپردازید. هنگامی که به یافتن و تعریف هدف خود می پردازید شما باید در مورد هر جنبه ای از وب سایت خود فکر کنید.

در مرحله اول، هدف از وب سایت خود را تعریف کنید. چرا شما یک وب سایت دارید؟آیا ارائه یک وب سایت ساده از شرکت شما یا فروشگاه آنلاین که  دارید درصد مشخصی از سود کلی را برای شما به دست می آورد؟پاسخ دادن به همه این سؤالات به شما امکان می دهد تا هدف مورد نظر خود را درباره وب سایت خود تعیین کنید، صرف نظر از افزایش فروش، تولید مجدد و غیره…

خدمات سئو

آیا می خواهید با وب سایت خود اطلاع رسانی کنید یا جنبه سرگرم کردن کاربران را دارید؟آیا می خواهید ارتباطات خود را با کاربران از طریق  دیدگاه ، نظرسنجی ها داشته باشید یا از طریق به دست آوردن ایمیل و داشتن پیام های الکترونیکی با آن ها ؟

همچنین با تعیین رویکرد شما می توانید تصمیم بگیرید که ، آیا می خواهید طراحی وب سایت را ارتقا دهید، یا کار بر روی ایجاد محتوای بیشتر را انجام دهید ، و غیره و هنگامی که هدف را می دانید، برای رسیدن به آن بسیار ساده تر و مشخص تر تلاش می کنید.

همین رویکرد باید برای محتوای اعمال شود، انتخاب کلمات کلیدی و ایجاد پیوند, این ها هم باید هدف دار انجام شود. از آنجا که همه این بخش ها بخشی از  سئو (خدمات سئو) هستند، شما باید برای هر یک از این قسمت ها، هدف را پیدا کنید، به طوری که هیچ چیز را به شانس نسپارید. انتخاب کلمات کلیدی بسیار مهم است، زیرا کل وب سایت شما و بازاریابی محتوا بر اساس آن کلمات کلیدی است، با توجه به هدف می تواند به به انتخاب کلمات کلیدی  شما کمک کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید فروش در فروشگاه آنلاین افزایش یابد، کلیدواژه های انتخاب شده باید با این هدف مرتبط باشند، بنابراین کلمات فروش،  و یا خرید، می تواند همان چیزی باشد که شما برای وب سایت خودتان به آن  نیاز دارید. همچنین از آنجایی که ساخت  بک لینک بخش مهمی از سئو (خدمات سئو)  می باشد ,باید در هنگام شروع یک استراتژی که بتوانید بک لینک های خوبی بسازید باید این رویکرد مبتنی بر هدف باشد. همه لینک ها در نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو برابر نیست، بنابراین در مورد آنچه که می خواهید از طریق این استراتژی به دست آورید، فکر کنید. همه لینک ها در نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو برابر نیست، بنابراین در مورد آنچه که می خواهید از طریق این استراتژی به دست آورید، فکر کنید. وب سایت های مرتبط  می تواند ارزش خیلی بیشتری به لینک های شما بدهد تا استفاده  از یک دسته لینک از وب سایت های بی ربط ,بنابراین کیفیت را فدای کمیت نکنید.در مورد چگونگی به دست آوردن لینک هایی که می توانید از طریق آن ترافیک خوبی برای سایت خود کسب کنید هدف داشته باشید.

گام سوم –هماهنگی

هماهنگی در هسته اصلی هر پروژه موفق وجود دارد ، بنابراین استراتژی  SEO (خدمات سئو) از این قاعده مستثنی نیست. برای اینکه شما به طور کامل به معنای و اهمیت این جنبه  واقف شوید، ما توضیح خواهیم داد که چگونه این هماهنگی بر روی استراتژی جستجوگرها تاثیر می گذارد و آنچه شما باید در هنگام کاوش بر پتانسیل سئو به آن توجه داشته باشید چیست.

SEO (خدمات سئو) یک استراتژی بازاریابی است که باعث افزایش عملکرد آنلاین شما به عنوان هدف اصلی می شود. چون باعث بدست آوردن مشتریانی جدید برای کسب و کار شما می شود.

هدف کلی کسب و کار

شما به عنوان یک صاحب کسب و کار دائما در دستیابی به هدف کلی کسب و کار خود تمرکز می کنید، صرف نظر از این که آیا فروش محصولات شما بیشتر می شود یا خیر؟ ، جذب افراد بیشتری به کلاس های خود، کسب مشتریان بیشتر و غیره

از این رو، شما باید  SEO (خدمات سئو) را به عنوان راهی برای رسیدن به این هدف در نظر بگیرید. در این معنا، اهداف کسب و کار و اهداف  SEO(خدمات سئو) باید هماهنگ شود، که در این صورت شما عملکرد کسب و کار خود را به حداکثر برسانید.

بخش فروش

بخش فروش به طور مستقیم با جستجوگرها مرتبط است، زیرا اساسا نتایج حاصل از  SEO (خدمات سئو) را ارزیابی می کند. اگر سود اصلی شما با فروش کسب می شود، واضح است که شما باید تعیین کنید که کدام فعالیت ها بیشترین فروش را تولید می کند، این مورد به شما این امکان را می دهد که بیشتر به این اقدامات سرمایه گذاری کنید.

بخش های دیگر بازاریابی

اگر با سایر بخش های بازاریابی هماهنگ کنید شما بیشتر از SEO (خدمات سئو)استفاده می کنید بخش هایی  که شامل موارد زیر است:

SEM( تبلیغات پولی)

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی محتوا

هماهنگی در این جا شاره به ایجاد کمپین های مشترک، استفاده از منابع بصری مشابه، به اشتراک گذاری داده های تجزیه و تحلیل، ایجاد یک تصویر واضح تر از عملکرد وب سایت، و غیره  دارد .استفاده از انواع دیگر بازاریابی به عنوان راهی برای بهبود عملکرد بهینه سازی وب سایت  است که به تجزیه و تحلیل وب سایت متکی است تا جوانب مثبت و منفی سئو وب سایت را تعیین کنید.

گام چهارم – به روزرسانی

بهینه سازی موتور جستجو بخشی از یک جهان آشفته است ، که در آن تغییرات و به روز رسانی جدید در هر هفته معرفی شده است. با تغییر الگوریتم، به روز رسانی های جدید برای ماژول ها و ابزارهایی که استفاده می کنید با بهترین شیوه های موجود ، SEO (خدمات سئو) به روز می شود تا نتیجه بهتری کسب کند.شما باید هرچیزی که بر سئو تاثیر میگذارد را بدانید. به روزرسانی  به شما کمک خواهد کرد که در بالای صفحه قرار بگیرید و همیشه یکی از کسانی باشید که از بهترین سئو استفاده می کند.

در اینجا چند راه برای به روز بودن در  دنیای  SEO (خدمات سئو) وجود دارد:

نظارت بر اخبار از Google:

خدمات سئو

از آنجا که گوگل دارای بزرگترین درصد سهم بازار جستجو است، نظارت بر اخبار و به روز رسانی منتشر شده توسط گوگل همیشه شروع خوبی برای ادامه  تغییرات جدید و روش های توصیه شده برای کسانی که علاقه مند به بهبود عملکرد وب سایت خود هستند می باشد برای بدست آوردن این اخبار منابع زیر را پیشنهاد می کنیم:

Google Help Center : مرکز راهنمای Google با اطلاعات در مورد همه منابع گوگل

Google Webmaster Central Blog  :گوگل وب مستر مرکز وبلاگ طراحی شده برای کمک به وب سایت های سئو (خدمات سئو) شده

Think with Google  : تعداد زیادی از منابع مفید برای بازاریابان

دنبال وبلاگ های با نفوذ باشید

در اینجا راه دیگری برای ماندن در مسیر با هر چیزی مرتبط با SEO (خدمات سئو)است. تعداد زیادی از وبلاگهای SEO شده وجود دارد و شما باید فهرستی را پیدا کنید که قابل اعتماد باشد.برخی از این وبلاگ های پرنفوذ و اثر گذار را به شما معرفی می کنیم:

 

دنبال افراد تاثیر گذار  و با نفوذ باشید

افراد با نفوذ در این صنعت، کارشناسان این حوزه هستند، و به این ترتیب آنها  افرادی هستند که می توانید به آنها اعتماد کنید. آنها معمولا بسیار در رسانه های اجتماعی فعال هستند. بهترین راه برای یافتن افراد با نفوذ، پیوستن به یک شبکه اجتماعی خاص مانند توییتر یا LinkedIn است و افراد را از طریق کلمات کلیدی در نوار جستجو جستجو کنید. به طور خلاصه، شما می توانید یک ابزار برای پیدا کردن این افراد پر نفوذ استفاده کنید.

اگر شما می خواهید به طور انحصاری بر روی کاربران توییتر تمرکز کنید Followerwonk یک راه حل خوب است و رایگان است و یا شما می توانید Klout هم استفاده کنید ولی این ابزار پولی می باشد.

نتیجه گیری این مقاله:

یادگیری همه چیز در مورد بهینه سازی وب سایت و  گذراندن یک دوره SEO یک راه عالی برای شروع است، اما به هیچ وجه این اندازه برای استراتژی در SEO (خدمات سئو)کافی نیست تا شما را به موفقیت برساند. تمام این دانش شما ممکن است بیهوده باشد اگر استراتژی شما این چهار ویژگی را نداشته باشد. در مورد رویکرد واقع بینانه و هدفمند، فکر کنید در مورد هماهنگی به عنوان یک اجزای ضروری، و در نهایت، محیطی که در حال تغییر است و در آن زندگی می کنیم را در نظر بگیرید و تمرکز خود را بر ماندن قرار دهید. هنگامی که شما تمام این عناصر را ترکیب کرده و آنها را به یک استراتژی جستجوگرها پیوند می دهید، قصد دارید نتایج خوبی کسب کنید، زیرا این نوع تفکر به شما کمک می کند تا یک استراتژی پررونق و هدفمند ایجاد کنید که یکی از آن ها شما را در دستیابی به اهداف شما کمک کند و بنابراین کسب و کار خود را به سطح بالاترمی رسانید

شرح خدمات

تحلیل و برسی ساختار سایت
اصلاح مطالب سایت
اصلاح عنوان و توضیحات سایت
درج و بهبود کلمات کلیدی سایت
درج ابزار های تحلیل بازدید
اضافه کردن نقشه
معرفی وب سایت به موتور های جستجو
بالابردن تعداد بازدید بر اساس پیوند های سایت
اضافه کردن صفحات اجتماعی سایت

جهت مشاوره تماس بگیرید

طراحی سایت | طراحی وب سایت