طراحی وب سایت | خدمات سئو حرفه ای | بازاریابی اینترنتی

انجام بهینه سازی سایت بر اساس قوانین گوگل

انجام بهینه سازی سایت بر اساس قوانین گوگل

انجام بهینه سازی سایت

انجام بهینه سازی سایت کاری نیست که هر فرد غیر متخصصی از عهده آن برآید و چه بسا به علت عدم تجربه ضررهای جبران ناپذیری به سیستم شما وارد کند.باید ها و نباید های زیادی است که باید آن را بداند و انجام دهد.

به همین علت است که به شما تاکید می کنم حتما سایت خود را به یک شرکت انجام دهنده خدمات سئو بسپاریدشرکت های  seo خوب  و حرفه ای  این اطلاعات مهم را دارند.ما در این مقاله به شما از نباید های انجام بهینه سازی سایت می گوییم.

 

مهمترین کار هایی که نباید در انجام بهینه سازی سایت خود انجام دهید:

۱-از چندین domain بر ای سایت خود استفاده نکنید.اگر از دامنه های برای سایت خود استفاده می کنیدهمه آن ها را به یک دامنه Redirect کنید.

۲-صفحه اصلی سایت خود را با اینترو و یا صفحه ای بدون محتوا شروع نکنید.

شاید بپرسید اینترو چیست؟اگر بخواهیم در یک جمله اینترو را برای شما شرح دهیم باید بگوییم اینترو یک فیلم flash جذاب می باشدکه کاربران یک سایت قبل از ورود به صفحه اصلی آن را می بینند.محتوای این فیلم درمورد نوع فعالیت و کسب و کار آن سایت می باشد.

۳-تا آنجا که میتوانید برای اینکه انجام بهینه سازی سایت شما به درستی و طبق اصول سئو صورت پذیرد از فایل ها و منو های flash  استفاده نکنید.

۴-یکی از نقاط منفی یک وب سایت داشتن پاپ های زیاد می باشد,چون داشتتن پاپ آپ باعث نارضایتی کاربر ها می باشد.موتور جستجو  گوگل به داشتن پاپ زیاد امتیاز منفی می دهد.

انجام بهینه سازی سایت

۵-برای صفحات مختلف خود در سایت نام های یکسان قرار ندهید.یکی از مهمترین و تاثیر گذارترین فاکتور برای سئو  عنوان صفحه می باشد ,عنوان های صفحه های مختلف را تکراری نگذارید.

۶-یکی از کارهایی باعث پنالتی شدن سایت توسط گوگل می شود استفاده از متونی می باشد که با فونتی ریز و یا نوشتن به شکلی می باشد که دیده نشود یا به اصطلاح مخفی می باشد.

۷-در مطلب و محتوای خود از کلمه کلیدی نامرتبط استفاده نکنید.گوگل دیگر به کلمات کلیدی حساس نیست او قادر به درک محتوا می باشد.وقتی شما متنی می درباره بازاریابی اینترنتی بنویسید ولی کلمه کلیدی شما بازسازی ساختمان باشد گوگل متوجه عدم همگونی این دو کلمه کلیدی می شود.

۸-تکرار نکردن بیش از حد کلمه کلیدی .حال اگر کلمه کلیدی مناسب و مرتبط را پیدا کردید در محتوا و مقاله ای که می نویسید نباید آن را بیش از حد معمول تکرار کنید به این کار keyword stuffing گفته می شود.

۹-در متن خود از anchore text (کلمه کلیدی) لینک دار با عنوان اینجا کلیک کنید استفاده ننماید.

۱۰-یکی از کار های مهم در سئو سایت استفاده از لینک های خارجی می باشد.استفاده از لینک خارجی در سایت به موتور جستجو گوگل این سیگنال را می دهدکه درباره مطلب نوشنه شده سایت های معتبر و بزرگ هم هستند که به این موضوع پرداخته اند.پس در سایت خود برای لینک خارجی از سایت هایی استفاده کنید که رنک بالا و تعداد بازدید کننده بیشتری دارند.

شرکت جهان سایت با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی سایت و سئو و دارای نمونه کارنامه ای درخشان در این زمینه در خدمت عموم مردم می باشد. برای مشاوره رایگان و اطلاع از تعرفه خدمات سئو با مشاوران ما تماس بگیرید.

انجام بهینه سازی سایت خود را به ما بسپاریدطراحی سایت | طراحی وب سایت