جهان سایت

طراحی وب سایت | خدمات سئو حرفه ای | بازاریابی اینترنتی

تبلیغ در گوگل

با خواندن این مقاله متوجه خواهیم شد که چرا یکی از بهترین روش های تبلیغ اینترنتی تبلیغ در گوگل یا همان “Google Adwords” میباشد.

همانطور که میدانید به طور روزانه صدها میلیون بازدید از سایت گوگل انجام میشود و کاربران مختلف با جستجوی کلمات کلیدی مورد نظر خود در سایت موتور جستجوگر گوگل به دنبال بهترین و کاربردی ترین سایتی که در رابطه با کلمه کلیدی جستجو شده فعالیت میکند می باشند.

تبلیغ در گوگل

زمانی که مدیران شرکت ها و موسسات به دنبال موثرترین و کم هزینه ترین راه برای معرفی سایت خود هستند تبلیغ در گوگل را انتخاب میکنند چرا که میتواند مشتریان را به صورت هدفدار به سایت آنها روانه کند و باعث ایجاد درآمد چند برابر شود.

برای آشنایی بیشتر با تبلیغات در گوگل یک مثال ذکر میکنیم: فرض کنید کار شما در رابطه با فروش موبایل باشد و بیشترین کلمه کلیدی که در رابطه با کار شما جستجو میشود “فروش موبایل” میباشد. زمانی که شما برای این کلمه کلیدی در سایت موتور جستجوگر گوگل تبلیغ قرار میدهید ، سایت شما به عنوان یکی از برترین سایت هایی که فروش موبایل انجام میدهند در صفحه اول گوگل به نمایش در خواهد آمد. برتری تبلیغ در گوگل نسبت به مابقی تبلیغات اینترنتی این است که مخاطبانی که از این طریق با سایت شما آشنا میشوند کاملا واقعی بوده و قصد خرید موبایل را دارند.

 

تبلیغ در گوگل ارزان

از فواید دیگر تبلیغ در گوگل روند محاسبه کلیکی آن است ، بدین معنا که فقط در زمانی هزینه پرداخت میکنید که روی تبلیغ شما کلیک شده و از سایت شما بازدید به عمل آید. در نظر داشته باشید که کلیک هر کاربر یک بار محاسبه می شود یعنی اگر کاربری چند بار روی لینک تبلیغ در گوگل کلیک کند فقط یک بار محاسبه خواهد شد.

به برخی از امکاناتی که تبلیغات گوگل از آن برخوردارند اشاره می کنیم:

  • تعیین سقف هزینه روزانه

در تبلیغات گوگل میتوان هزینه تبلیغ را در هر روز کنترل کرد و مشخص کرد که روی لینک تبلیغ شما چند کلیک انجام شود.

  • تعیین زمان تبلیغ

یکی دیگر از امکانات تبلیغات گوگل تعیین کردن روز و ساعات نمایش تبلیغ است. به طور مثال اگر تمایل داشته باشید تبلیغ شما فقط در صبح روز های کاری و ساعات مطابق با ساعت ایران به نمایش در بیاید میتوانید این تنظیم را انجام دهید و یا اینکه در هر ۲۴ ساعت به نمایش در بیاید.

  • امکان تعیین صفحه تبلیغ

فرمت تبلیغ گوگل به صورت یک لینک است که کاربر میتواند تعیین کند با کلیک روی این لینک چه صفحه ای از سایت به نمایش در بیاید.

  • امکان تعیین کشور

برای ارسال تبلیغ در صفحات گوگل میتوانید تعیین کنید تبلیغ شما در چه کشورهایی به نمایش در بیاید. این قابلیت به شما کمک میکند تا از کلیک های اضافه در کشورهای دیگر که خریدی از سایت شما نمیتوانند داشته باشند جلوگیری شود.

تبلیغ در گوگل حرفه ای

  • نمایش دائم در صفحه اول

آگهی شما در صفحه اول گوگل در قسمت بالا و سمت راست صفحه تا زمانی که خود شما تعیین کنید به نمایش در خواهد آمد.

  • سرعت عمل در نمایش تبلیغ

بعد از سفارش تبلیغ برای نمایش در بخش تبلیغ گوگل ، میتوان تعیین کرد که در صورت تمایل تبلیغ شما از همان لحظه به نمایش در بیاید.

  • تعیین کردن هزینه هر کلیک

با انتخاب کلمات کلیدی مختلف میتوانید هزینه کلیک را تعیین کنید. به طور مثال امکان دارد قیمت هر کلیک برای کلمه کلیدی “فروش موبایل” از کلمه کلیدی “فروش اینترنتی موبایل” بیشتر باشد و این قیمت بیشتر بابت جستجوی بیشتراین کلمه کلیدی در موتور جستجوگر گوگل می باشد.

  • گزارشات روزانه

با قرار دادن تبلیغ در گوگل این امکان وجود دارد که هر زمان که تمایل داشتید گزارشات تحلیلی از طرف گوگل دریافت خواهید کرد.

  • امکان قرار دادن متن

در تبلیغات گوگل این امکان وجود دارد که یک متن مناسب در مورد کلمه کلیدی خود ذکر کنید تا درک کلمه کلیدی شما بازدهی بالاتری را داشته باشد.

شرکت جهان سایت با بیش از ۱۳ سال سابقه در زمینه طراحی سایت و تبلیغات اینترنتی ، با خدمات رسانی به بیش از ۳ هزار سایت و با به کارگیری از کارشناسان مجرب در این زمینه میتواند جوابگوی نیاز مدیران سایت ها برای بالابردن کیفیت و درآمد آنها باشد. برای دریافت مشاوره رایگان در خصوص تبلیغات در گوگل میتوانید روی دکمه زیر کلیک کنید.

ثبت سفارش