طراحی وب سایت | خدمات سئو حرفه ای | بازاریابی اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی و مزایا

همانطور که میدانید امروزه نیاز به طراحی سایت فروشگاهی زیاد شده است وروزانه فروش زیادی از طریق فروشگاه های اینترنتی در کشورهای مختلف انجام میشود.  Ebay.com و Alibaba.com نمونه هایی از سایتهای بزرگ و موفق در فروش محصولات خود از طریق اینترنت هستند. درآمد حاصل از فروش محصولات از طریق سایتهای فروشگاهی به حدی زیاد است که مدیران شرکتهای مختلف را ترغیب میکند که به سمت طراحی سایت فروشگاهی بروند و درآمد خود را چندین برابر کنند.

طراحی سایت فروشگاهی

نکات مهمی را می بایست در طراحی سایت فروشگاهی در نظر گرفت که ساختار این سایتها را با سایتهای دیگر متفاوت میکند. به طور مثال سایت های فروشگاهی به نحوی طراحی میگردند که کاربر سایت بتواند به راحتی محصول مورد نیاز را جستجو کرده و به لیست سفارش خود اضافه نماید. بنابراین یکی از مهمترین بخشهای سایت فروشگاهی، نحوه طراحی سبد خرید کالاست. نکته دیگری که در سایتهای فروشگاهی اهمیت بسیاری دارد پروفایل کاربر است که می بایست به نحوی طراحی گردد که در حین سادگی بسیار کاربردی نیز باشد. به طور مثال در طراحی سایت فروشگاهی هر کاربر در پروفایل خود میتواند لیست خریدهای قبلی و تمام پرداختهای انجام داده خود را مشاهده نماید.

طراحی سایت فروشگاهی ارزان

در سایتها نحوه دسته بندی صحیح محصولات نیز از اهمیت زیادی برخوردار است و در طراحی سایت فروشگاهی باید به این نکته توجه کرد که می بایست دسته بندی محصولات را می بایست به نحوی در صفحات سایت قرار داد که کاربر دسترسی راحتی به آن داشته باشد. بعضی از سایتهای فروشگاهی دسته بندی محصولات را در تمام صفحات سایت قرار میدهد تا نیازی نباشد کاربر برای مشاهده لیست محصولات حتما به صفحه اول سایت مراجعه نماید. نکته دیگر در دسته بندی محصولات شاخه بندی صحیح آن است و باید از شاخه بندی زیاد محصولات پرهیز نمود. اکثر سایتهای فروشگاهی موفق و معروف فقط از یک زیر شاخه برای محصولات خود استفاده میکنند.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

سایتهای فروشگاهی معمولا در صفحه اصلی سایت خود محصولات مهم و جدید و یا محصولات پیشنهادی خود را قرار میدهند و با این کار فروش محصول مورد نظر را چند برابر میکنند. روش های پرداخت نیز اهمیت زیادی در این گونه سایتها دارد و باید طراحی سایت فروشگاهی به نحوی انجام شود که کاربر بتواند خرید محصول خود را هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین انجام دهد. طراحی سایت فروشگاهی خوب و کاربردی کار سختی است و نیاز به ماژول ها و پنل های زیادی دارد که می بایست در انتخاب و سفارش دادن به شرکت طراحی سایت دقت زیادی کرد.

شرکت جهان سایت با ارائه پنل های فروشگاهی با قیمت های مناسب میتواند شما را در طراحی سایت فروشگاهی یاری رساند. بعد از مطالعه مشخصات پنل های خوب و قیمت های مناسب فروشگاه های اینترنتی جهان سایت برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

نمونه طراحی سایت فروشگاهیطراحی سایت | طراحی وب سایت