طراحی وب سایت | خدمات سئو حرفه ای | بازاریابی اینترنتی

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای چیست؟

 

امروزه نیاز مدیران شرکتها برای بالا بردن کیفت کار و روند فروش شرکت ، آنها را به سفارش طراحی سایت حرفه ای ترغیب کرده است.

طراحی سایت حرفه ای

ویژگی های طراحی سایت حرفه ای

منظور از طراحی سایت حرفه ای دارا بودن مشخصاتی است که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

  • جواب گوی نیازها و انتظارات مدیران شرکتها و مشتریان باشد

ادمین سایت (مدیر سایت) از یک وب سایت حرفه ای انتظار دارند که صفحه ادمین کامل و در عین حال ساده ای داشته باشد تا بتوانند به راحتی با بخش مدیریت سایت کار کنند. و نیز انتظار دارند به خوبی بتواند خدمات سایت را معرفی کند و از طریق سایت خود با زیاد شدن روز افزون مشتریان و درآمد شرکت مواجه شوند.

مشریان شرکتها و کاربران سایت تمایل دارند در کمترین زمان و با کلیک کمتر از امکانات سایت بهره ببرند. بنابراین یک سایت حرفه ای می باسیت جوابگوی این گونه نیازهای کاربران نیز باشد.

  • از محتوای مناسب بر طبق سئوی حرفه ای بهره ببرد

یک سایت حرفه ای برای اینکه بتواند سئوی خوبی داشته باشد نیازمند داشتن یک محتوای اصولی و بر طبق قوانین خاصی است که فقط یک تیم حرفه ای طراحی سایت میتواند این امکان را در سایت قرار دهد چرا که نیازمند علم و تجربه بالایی است.

  • از امنیت بالایی برخوردار باشد

یکی از مهمترین انتظاراتی که از یک سایت حرفه ای باید داشته باشیم امنیت بالای آن است ، بدین معنی که از نظر کدهای برنامه نویسی که در سایت بکار رفته است و انتخاب هاست مطمئن ، امکان هک شدن سایت را به صفر برساند.

  • رسپانسیو (واکنش گرا) بودن سایت

یک سایت حرفه ای می بایست در ابعاد مختلف مانیتور های پی سی ، لب تاب ، گوشی تلفن همراه و تبلت ها به یک شکل دیده شود. یعنی با بزرگ و کوچک شدن صفحه قابلیت تنظیم اندازه فونت ها ، لینک ها و عکس ها را دارد. به این گونه سایتها را واکنش گرا یا رسپانسیو (Responsive)  میگویند.

طراحی سایت حرفه ای جدید

  • لود شدن سریع صفحات سایت

انتظاری که کاربران از یک سایت حرفه دارند باز شدن سریع و لود اجزای آن در کمترین زمان ممکن است. مخصوصا با اینترنت کند و ضعیفی که در ایران وجود دارد حتما باید در انتخاب یک قالب با کدهای برنامه نویسی و سرور هاست قوی دقت کنید که این کار توسط بخش فنی و برنامه نویسی طراحی سایت حرفه ای امکان پذیر است.

  • داشتن گرافیک خوب و جذاب

یکی از عوامل رشد یک سایت ظاهر زیبا و گرافیک جذاب آن است. شرکت جهان سایت با داشتن نمونه کارهای بسیار زیبا و استفاده از قالب های جذاب می تواند شما را در داشتن یک سایت حرفه ای با گرافیک عالی یاری رساند.

  • در تمامی مرورگر ها به خوبی و به یک شکل نمایش داده شود

مشکل بزرگی که اکثر سایتها دارند این است که در مرورگر های مختلف مانند گوگل کروم ، فایر فاکس (موزیلا) ، اینترنت اکسپلولر ، اوپرا و… ظاهر سایت تغییر میکند و قالب آن به هم میریزد. بنابراین در یک سایت حرفه ای می بایست این مشکل برطرف شده باشد.

  • کاربر پسند بودن سایت

منظور از کاربر پسند بودن سایت این است که کاربران بعد از ورود به سایت دچار سردرگمی نشوند و به راحتی بتوانند از امکانات سایت استفاده کنند. بنابراین باید از شلوغی صفحه پرهیز نمود و با استفاده از چیدمان خوب بتوان  (اجزای مختلف صفحه ، امکانات سایت ، خدمات ارائه شده) را به خوبی در اختیار کاربر قرار داد.

  • با کمترین کلیک کاربر را به هدفش برساند

کاربران سایت علاقه زیادی دارند که بتوانند در کمترین زمان ممکن و با کلیک کمتر از امکانات سایت استفاده کنند. بنابراین در طراحی یک سایت حرفه ای می بایست به این نکته نیز توجه زیادی نمود.

طراحی سایت حرفه ای فروشگاهی

ایجاد یک سایت حرفه ای که تمامی گزینه های ذکر شده را دارا باشد نیازمند کادری حرفه ای و با تجربه در زمینه طراحی سایت است که در کمترین زمان و با قیمت مناسب بتواند جوابگوی نیازهای مشتریان خود باشد.

شرکت جهان سایت با ۱۳ سال سابقه در خدمات طراحی سایت حرفه ای ، سئو سازی سایت ، ایمیل مارکتینگ ، بازاریابی اینترنتی و تبلیغات کلیکی به همراه تیم حرفه ای  ۲۸ نفره برنامه نویسی و پشتیبانی میتواند شما را در داشتن یک وب سایت حرفه ای در زمینه وب سایتهای شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی ، خبری ، آژانس مسافرتی و سایتهای سفارشی خاص یاری رساند.

کادری مجرب تیم طراحی جهان سایت با استفاده از جدیدترین متد های طراحی سایت حرفه ای میتواند سایتهایی با امنیت بالا و گرافیک جذاب را در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد کند. نمونه کارهای جذاب و حرفه ای نشانگر تلاش موفقیت آمیز این تیم طراحی سایت است.

طراحی سایت حرفه ای شرکتی

چرا باید طراحی سایت حرفه ای را به ما بسپارید؟

 تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته شبانه روز و هفت روز هفته در کنار مشتریان عزیز هستند. شرکت جهان سایت در طول ۱۳ سال سابقه طراحی سایت بیش از ۳۰۰۰ سایت را ایجاد و پشتیبانی کرده است و یکی از دلایل موفقیت آن قیمت های مناسب سایت ها است که می توانید تعرفه های فوق العاده مناسب را در بخشهای مختلف طراحی سایت حرفه ای مشاهده نمایید.

کارشناسان حرفه ای جهان سایت میتوانند با مشاوره رایگان جوابگوی سوالات شما مشتریان عزیز باشند.

ثبت-سفارش

چطراحی سایت | طراحی وب سایت